Somogy Sport Veszprém

Köszöntötték a férfi kézilabda BL-ben ezüstérmes Veszprém csapatát

Veszprém

Nagy László, a férfi kézilabda BL-ben ezüstérmes MKB-MVM Veszprém csapatkapitánya beszél, mögötte a játékosok a Veszprém Aréna előtti téren rendezett ünnepségen hétfő este.

A magyar csapat a kölni négyes döntő május 31-i fináléjában 28-23-ra kikapott a spanyol Barcelonától. MTI Fotó: Nagy Lajos

Története legjobb szezonját zárta az MKB-MVM Veszprém annak ellenére, hogy vasárnap nem tudta megkoronázni 2014/15-ös teljesítményét, és a második helyen végzett a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

A magyar bajnok, kupa- és szuperkupa-, valamint SEHA Liga-győztes klubnak a legrangosabb sorozat megnyeréséhez a kölni négyes döntőben a világ két topklubját, a német THW Kielt, majd a spanyol Barcelonát is le kellett volna győznie. Előbbit parádés játékkal sikerült, utóbbit gyengébb védekezés és fáradtság miatt nem.